Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/122080/virtual/www/domains/davipola.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4664
Cestování | Davipola
Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/122080/virtual/www/domains/davipola.cz/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Už je skoro čas…. Děkuji všem, co mi přišli popřát šťastnou cestu. Tolik piv s takovou radostí jsem již dlouho nevypil. Když člověk tuší, že dalšího půl roku takhle dobré pivo nebude, tak si to opravdu náležitě užívá….Takže pápá a doufám že se všichni brzy uvidíme.

Díky WLDF za fotky 🙂

Kde jsem byl, resp. nebyl:Každý člověk má asi jiný důvod proč cestuje. Někdo si chce odpočinout u moře nebo v horách. Někdo chce utéct od problémů, které se kolem něj kupí a jiný chce poznávat různé lidi,  kultury, země kontinenty atd.

Cestuji prostě proto, že mě to baví. Je to jen prostředek k poznávání svých limitů, omezení a hranic. A zároveň cesta k jejich překonávání. Cesta jak opustit to, čemu se říká Komfort zone a tak se o světě a o sobě dozvědět zas něco víc. Cílem při tom je být vždy a všude jako doma a zároveň být všude pro druhé.
Je vlastně celkem jedno jestli sedím doma, lezu na skalách, potápím se, lyžuju, nebo dělám cokoliv jiného. Jediným opravdovým cílem je vždy pozorovat vlastní mysl. Rozvíjet soucit a moudrost a být vždy a všude užitečný druhým. Snadno se to píše, trochu hůře se to občas praktikuje 🙂

Cestování mi vždy pomáhá mysl rozšířit a poznat více chutí, barev a vůní. Udělat si jasnější názor na to co se kde děje. Proč se to děje atd. No a navíc je to ohromná zábava.

Vždy preferuji přírodu a hory před městy. A pokaždé se snažím propojit cestování s meditační praxí a snahou se co nejčastěji setkat se svým drahocenným Lamou.