Las Vegas, to je pojem sám o sobě… Ale, že je to takovej nářez, tak to jsem teda nečekal. Ten kdo tohle město postavil, nebo prostě vymyslel jak to bude fungovat, musel být naprostej génius. Podařilo se mu spojit všechno to co lidi milujou. Všechny neřesti narvat do jednoho města a udělat z toho neskutečnej zábavní park. Navíc je to propojený s obrovskejma konferenčníma sálama, takže je to prostě masakr.
Je tady všechno, kasina, chlast, lehké děvy, zjednodušeně kurvy, chlast a chlebíčky. A jak pravil jeden nejmenovaný kamarád, viď ty ptáku… chlebíčky si nechte :-)… Je to geniální. Jsou tady všechny ty nejdražší značky jako Louis Vuitton, Prada, Hermes, Tifany, Channel, Boss a tři-tisíce dalších. Já v tomhle nejsem kovanej, takže je mi to šumák. A jsou to obchody jak kráva! Prostě jako všechno v Americe, obrovský. Jenže tady ve Vegas jsou prostě ještě větší. Celé to funguje tak, že ty obrovská kasina jsou projená chodbama, kde jsou nákupní bulevardy a to celé je uvnitř mrakodrapů. Takže to nikdy nespí, je tady pořád přesně takové prostředí, které je ideální na utrácení, hazard, chlast… Přesně správné osvětlení, teplota, neony, ženy. Jak se v USA normálně nesmí pít na ulicích, tak to tady neplatí. Tady se chlastá všude a furt!
Podle mě je to geniální. Nejdokonalejší konzumní masakr! Dokonale vymyšlené, dokonale fungující! Tím, že to propojili s těma konferencema, to dotáhli k naprosté dokonalosti!

Úplně si to představuju, jak sakra musím jet na tu debilní konferenci a olala, kde pak to máme… No jo ve Vegas.. Hmm tak to joo, to já teda pojedu :-). Z konference rovnou do kasína, pak nakoupit v Pradě nebo kde, přitom se samozřejmně pořádně zbořit v každém z tisíce barů, zajít na striptýz tuhle i támhle. Vegas je úlet jak prase!. … No moje představivost je dost omezená, celé si to tisíckrát vynásobte, zakomponujte všechny prasečinky co vás napadnou, pak to dejte na druhou nebo na třetí. No a to je Las Vegas. Takže Drink Up Bitches!

Jo  a nejlepší na tom všem je, že je to celé tak dokonale promyšlené. Krom kasín jsou tu úžasné galerie, obchody, fontány, bazény, lázně, bary, je tady New York, Benátky, Paříž, Řím, Londýn… Je tady prostě všechno! A všechno je to pompézní, obrovský, předražený. Prostě neuvěřitelný!

Geniální svatostánek konzumu! Třikrát hip, hip, hurá!

Peter Lik – koukněte co a jak tenhle frája fotí!
Richard MacDonald – a koukněte co dělá tenhle….