Čekání na Cyclon, není žádná velká zábava. Včera sice pršelo, ale bylo pár chvil, kdy se dalo pohybovat po venku. Vydal jsem se na průzkum města. I přes mraky a déšť jsem se trochu připekl „na sluníčku“. Cestou zpátky jsem si skočil ke kadeřníkovi J. Sestřih za 50Kč mi přišel akceptovatelný. Celkem mile mě to překvapilo.

Na trhu se dá nakoupit za pár kaček. Obrovský trs banánů, a jako nejlepších jaké jsem kdy jedl 2TOP – 22Kč, výtečný burger, nechci vědět z čeho bylo maso uvnitř 1TOP – 11Kč…. Ale všechno ostatní, co je spojeno s turisty je neskutečně předražené.

 

Vrátil jsem se akorát v čas, kamarád Adrian naplánoval výlet na nějakou žranici a tanečky. Nakonec jsme ukecali celkem slušnou cenu 45TOP za dopravu, žranici a tanečky. Lidi, takhle jsem se snad v životě nepřežral… Hrozný, hrozný, hrozný. Ale žranice to byla luxusní! Mušle, ryby, vařené přílohové banány – ty jsem ještě nikdy předtím nejedl. Chutnají jako brambora. A hromada sladkostí a vůbec všeho možného. Nejlepší byla asi syrová ryba naložená v kokosovém mléce, té jsem snědl snad půl kila.

A konečně jsem objevil pivo, které se dá nazvat pivem! Asi jediné, co se tady dá pít! Ikale!!! A jako bonus má 5% alkoholu. Třetinka za 2,5TOP cca 27Kč….